+

Autolaweta Wrocław

Nasza auto-laweta dostępna jest 24h/7 dni w tygodniu. Sprawnie dojedziemy i pomożemy rozwiązać każdy problem drogowy

✔ Samochody osobowe
✔ Auta dostawcze
✔ Busy i autobusy
✔ Auta ciężarowe i TIRy

Zamów autolawetę – 782 552 651

 Oferujemy auto-lawetę i pomoc drogową 24h:

Autolaweta
na drodze S5

Pomoc drogowa na S5

Autolaweta
na drodze S8

 Pomoc drogowa na drodze S8

Autolaweta
na autostradzie A4

 Pomoc drogowa na autostradzie A4

Autolaweta
na obwodnicy Wrocławia

 Pomoc drogowa na obwodnicy Wrocławia

 Świadczymy także pomoc drogową dla tirów, autobusów
i samochodów ciężarowych!

Przewóz pojazdu na autolawecie

Nie ważne czy jesteś uważny na drodze, a Twoje auto przeszło wszystkie przeglądy. Zdarzenia drogowe mogą przydarzyć się każdemu. Przyczyn może być wiele: złe warunki atmosferyczne, zmęczenie podczas trasy, brak rozwagi innych kierowców. W przypadku, kiedy jesteś uczestnikiem zdarzenia drogowego: kolizji, wypadku lub awarii samochodu, należy zachować spokój i wezwać specjalistów, z firmy takiej jak Pomoc Drogowa Tir Wrocław Jarex. Klienci w ramach oferowanych przez firmę działań, mogą skorzystać z takich usług jak szybki przyjazd na miejsce zdarzenia, autolaweta Wrocław i wsparcie techniczne.

Autolaweta Wrocław – transport uszkodzonych pojazdów

Bezpieczny transport uszkodzonych pojazdów w wyniku wypadku lub kolizji jest niezwykle ważne. Nasza firma oferuje przewiezienie każdego typu, co gwarantuje nasz niezawodny sprzęt. Znajdujące się w naszym asortymencie autolaweta Wrocław przyczepy, wyposażone są w specjalne konstrukcje, dzięki czemu możemy dobrać odpowiednią, do gabarytów pojazdu. Dysponujemy także naczepami obniżanymi i rozsuwanymi, będącymi znacznym usprawnieniem podczas załadunku.

Oferujemy także pomoc podczas wyciągania z zasp śnieżnych, błota oraz rowu. Wykorzystujemy do tego podnośniki i wysięgniki, które sprostają największym gabarytom, a także załadowanym autom dostawczym jak i TIRom. Stosowane przez nas zabezpieczenia, stanowią zapewnienie dla naszych Klientów, że nic nie zostanie uszkodzone.

Mała waga własna udostępnianych naczep eliminuje ryzyko przekroczenia dopuszczalnego obciążenia podczas transportu, spełniając tym samym odrębne warunki przewozu pojazdów o gabarytach niestandardowych.

Zepsuł Ci się samochód na trasie?  Autolaweta Wrocław – Tel. 667 997 907

Zadzwoń, jeśli potrzebna Ci jest auto laweta!

Wynajem autolawety na Dolnym Śląsku

Działamy na obszarze województwa dolnośląskiego. Oferujemy pomoc na miejscu zdarzenia, gwarantując sprawne wykonanie wszelkich napraw. Oprócz szerokiego zakresu pomocy drogowej możliwe jest także skorzystanie z wynajmu lawety na terenie Wrocławia i okolic. Zajmujemy się załadowaniem, zabezpieczeniem i przewozem pojazdów pod wskazany adres. Nie ważne czy potrzebujesz przewieźć pojazd z naczepą, załadunkiem lub też bez. Nasz sprzęt to gwarancja kompleksowej usługi, dzięki czemu możesz być spokojny o sprawny transport.

Wyróżnia nas szybkość w działaniu oraz gwarancja bezpieczeństwa. W tym celu wykorzystujemy nowoczesne maszyny, które znacznie usprawniają przebieg całego procesu. Nasza flota składa się ze specjalistycznych wysięgników, lawet oraz autolawet, więc żadne zgłoszenie nie stanowi dla nas problemu. Specjalna konstrukcja pozwala na transport pojazdów o różnych gabarytach, a szeroki zakres floty, daje nam możliwość doboru odpowiedniego sprzętu, tak aby sprawnie i bezpiecznie świadczyć wszelkie usługi.

Sprawdzona pomoc drogowa — autolaweta Wrocław od zaraz

Pomoc drogowa Jarex posiada 25 letnie doświadczenie, dzięki czemu możesz być w pełni spokojny o transport swojego pojazdu. Autolaweta Wrocław i świadczone w jej ramach usługi to gwarancja szybkiego przyjazdu na miejsce zdarzenia. Już w kilkanaście minut możemy być pod wskazanym adresem. Sprawne załadowanie, a także zabezpieczenie pojazdu, pozwoli każdemu kierowcy na zachowanie spokoju w stresującej sytuacji.

Niezależnie od problemu jesteśmy przygotowani do każdego zlecenia. Specjalistyczne maszyny oraz doświadczenie, pozwalają na świadczenie usług na najwyższym poziomie. Oferowane przez nas lawety oraz autolawety stanowią doskonałe rozwiązanie w kryzysowych sytuacjach, kiedy zależy na czasie, a także bezpieczeństwie. Zwracamy na to szczególną uwagę, dzięki czemu mogą być Państwo spokojni.

Skorzystaj z naszej oferty pomocy drogowej