+

Laweta Wrocław Droga S5 i S8 Autostrada A4

Sprawnie dojedziemy i pomożemy rozwiązać każdy problem drogowy. Nasza laweta dostępna jest 24h przez 7 dni w tygodniu.

✔ Samochody osobowe
✔ Auta dostawcze
✔ Busy i autobusy
✔ Auta ciężarowe i TIRy

Zamów lawetę – Tel. 782 552 651

 Oferujemy auto-lawete i pomoc drogową 24h:

Laweta
na drodze S5

Pomoc drogowa na S5

Laweta
na drodze S8

 Pomoc drogowa na drodze S8

Laweta
na autostradzie A4

 Pomoc drogowa na autostradzie A4

Laweta
na obwodnicy Wrocławia

 Pomoc drogowa na obwodnicy Wrocławia

Nasza oferta obejmuje specjalną lawetę dla tirów, zapewniając pomoc drogową w razie potrzeby dla samochodów ciężarowych oraz autobusów!

Nowoczesna auto-laweta

Posiadamy nowoczesne lawety do holowania pojazdów osobowych i busów, ale także do wyciągania tych pojazdów spoza terenu jezdni. Swoje usługi świadczymy 24/h, przez 365 dni w roku.

Nasza laweta szybko dojedzie do Trzebnicy, Wrocławia oraz  S5, S8, A4, a także do miast:

  • Prusice,
  • Oleśnica,
  • Bielany Wrocławskie.

Nowoczesne lawety, stosowane przez naszą firmę, umożliwiają udzielenie skutecznej pomocy drogowej w każdej sytuacji. Posiadamy najnowocześniejszy sprzęt, wykorzystywany w przypadku holowania samochodów osobowych, jak i od kilkunastu lat możemy pochwalić się rozszerzeniem swojej oferty o lawety wykorzystywane do holowania TIR-ów i ciężarówek.

Laweta Trzebnica, Wrocław oraz S5 S8 A4 — zobacz, jak wygląda nasza praca!

Wynajem lawety – jakie oferujemy?

Najczęściej stosowane obecnie lawety wyposażone są w płaską platformę, co czyni je najbardziej funkcjonalnym rodzajem pojazdu holowniczego. Dzieje się tak z uwagi na zastosowanie nowoczesnych wysięgników i podnośników, dzięki którym załadowanie pojazdu na lawetę staje się jeszcze łatwiejsze. Aby ułatwić zadanie pracownikom pomocy drogowej, wszelkie niezbędne sterowniki znajdują się w zasięgu ręki kierowcy. Laweta tego typu wykorzystywana jest najczęściej w sytuacjach związanych z wypadkami samochodowymi.

Autolaweta Wrocław

Stosujemy lawety z metalowym jarzmem, dzięki którym możemy bezpiecznie podnieść auto do holowania. Nie ma przy tym obaw o narażenie auta na usterkę. W przypadku pojazdów uszkodzonych stosowane są lawety hakowe lub łańcuchowe. Jest tak ze względu na to, że ten rodzaj lawet może dodatkowo uszkadzać pojazd, z uwagi na konieczność zastosowania wiązania łańcuchami dookoła pojazdu, dlatego też jest to rodzaj lawety wykorzystywany głównie w przypadku samochodów pozbawionych przednich lub tylnych kół.

Laweta Trzebnica, Wrocław oraz S5 S8 A4

Oferowana przez nas laweta niskopodwoziowa doskonale sprawdza się m.in. w przypadku przewożenia pojazdów wielkogabarytowych pod wiaduktem, gdzie zastosowanie klasycznej lawety mogłoby już zrodzić problem. Lawety dostępne w naszej ofercie są stworzone do przewożenia pojazdów o większych gabarytach, biorąc pod uwagę zarówno masę pojazdu, jak i jego wysokość. Oferujemy odbiór uszkodzonego pojazd o każdych gabarytach na trasie szybkiego ruchu – Laweta Wrocław.

Mała waga własna udostępnianych naczep eliminuje ryzyko przekroczenia dopuszczalnego obciążenia podczas transportu, spełniając tym samym odrębne warunki przewozu pojazdów o gabarytach niestandardowych.

Transport uszkodzonych pojazdów – laweta na autostradzie A4

Aby móc bezpiecznie przetransportować uszkodzony pojazd, konieczne jest załatwienie kilku formalności. Dokumenty wymagane przy wypożyczaniu lawety to dowód osobisty, dowód rejestracyjny samochodu i prawo jazdy. Częstym wymaganiem jest ukończenie przez kierowcę 21 lat i posiadanie prawa jazdy od minimum 24 miesięcy. Wymagane jest także uiszczenie kaucji, która jest dla firmy swoistym zabezpieczeniem, gdyby doszło do wypadku.

Co jeszcze warto wiedzieć? Wypożyczenie auto lawety o masie całkowitej, nieprzekraczającej 750 kg, wymaga jedynie prawa jazdy kategorii B. Z kolei już lawety o większych gabarytach wymagają kategorii B+E.

Nasza laweta Trzebnica jest dostępna od ręki, przy formalnościach ograniczonych do niezbędnego minimum. Dzięki temu znacznie szybciej rozprawiamy się z niebezpieczną sytuacją na drodze, do jakiej przyczynia się pozostawienie na drodze uszkodzonego pojazdu.

Laweta Trzebnica, Wrocław oraz S5 S8 A4 dla tira i samochodów dostawczych

Oferujemy nowoczesne lawety, wykorzystujące podnośniki i wysięgniki, dzięki którym załadowanie pojazdów, nawet tych wielkogabarytowych, jak tiry i samochody dostawcze, nie stwarza już większego kłopotu. Stosowane przez nas zabezpieczenia nie narażają auta na szkody, a całość prac związanych z załadunkiem dzięki nam może potrwać nie więcej niż kilkanaście minut!

Oferowane przez nas lawety wyposażone są w specjalną konstrukcję, dzięki której można dowolnie dobrać je do gabarytów przewożonego pojazdu. Dysponujemy naczepami obniżanymi i rozsuwanymi, co znacznie ułatwia pracę przy załadunku pojazdu.

Nie ma dla nas rzeczy niemożliwych – doskonale radzimy sobie również z transportem naczep, których przewiezienie – bez względu na to, czy są puste, czy załadowane – może stanowić ogromny problem. Zajmujemy się samodzielnie wszelkimi kwestiami związanymi z jej załadowaniem, zabezpieczeniem i przewozem, dzięki czemu zarówno sprzęt, jak i przewożony na niej ładunek są w pełni bezpieczne.

Sprawdzona pomoc drogowa – koszt lawety Wrocław

Poszukujesz najlepszej pomocy drogowej, lawety w Trzebnicy, Wrocławiu oraz S5, S8, A4? Zgłoś się do nas, a my rzetelnie zajmiemy się rozwiązaniem Twojego problemu już w ciągu kilkunastu minut! Potrzebujesz holowania, auta zastępczego, pomocy z wymianą kół? Niezależnie od rodzaju problemu, jesteśmy przygotowani na wyjście naprzeciw Twoim potrzebom, a wszystko to w wyjątkowo przystępnych i konkurencyjnych cenach! To nieprawda, że pomoc drogowa musi generować wysokie koszty – skontaktuj się z nami, i przekonaj się, że wcale nie musi tak być!

Skorzystaj z naszej oferty pomocy drogowej