+

Pomoc drogowa Oborniki Śląskie

Pomożemy z każdym problemem drogowym, sprawnie dojeżdżając na miejsce zdarzenia 24 godziny na dobę, 7 dni w tygodniu. Usługi, które świadczymy:

✔ Pomoc drogowa
✔ Laweta
✔ Mobilny Serwis

W przypadku problemu:
Dzwoń pod numer – Tel. 782 552 651

Pomoc drogowa, laweta oraz mobilny serwis 24h Oborniki Śląskie to usługi skierowane dla kierowców:

Samochodów
osobowych

Pomoc drogowa na S5

Busów
pasażerskich

 Pomoc drogowa na drodze S8

Autobusów
– autokarów

 Pomoc drogowa na autostradzie A4

Samochodów
ciężarowych i TIR-ów

 Pomoc drogowa na obwodnicy Wrocławia

Nasza niskopodwoziowa laweta i doświadczenie w branży pozwala na wsparcie każdego kierowcy, także prowadzącego pojazdy ciężarowe i budowlane!

Laweta 24h Oborniki Śląskie

Nasz nowoczesny sprzęt i zaawansowane technicznie lawety umożliwiają udzielenie pomocy nie tylko pojazdom osobowym, ale również samochodom ciężarowym.

Na miejscu problemu drogowego na terenie Oborników Śląskich oraz okolic Wrocławia pojawiamy się błyskawicznie.

Rozszerzyliśmy także naszą ofertę holowania o pojazdy niskopodwoziowe oraz TIR-y, dzięki czemu możemy nieść pomoc w każdej sytuacji drogowej. Również w przypadku konieczności wyciągania pojazdu spoza drogi!

Mobilny serwis

Mobilny serwis Jarex to Twoja pomoc w razie awarii koła w środku trasy!

Mobilny serwis Oborniki Śląskie to:

  • Serwis mobilny aut ciężarowych,
  • Serwis mobilny TIR,
  • Serwis mobilny autobusów.

Sprawdź naszą wulkanizację na dojazd i pożegnaj konieczność dojazdu do wulkanizatora. Współpracujemy z najlepszymi firmami oponiarskimi, dzięki czemu możemy zaoferować Ci opony w wielu rozmiarach i rodzajach.

Poznaj opinie naszych klientów:

Piotr

Ostatnio miałem awarię samochodu w okolicy Oborników Śląskich. Zadzwoniłem i w ciągu 30 minut pomoc drogowa była na miejscu. Serwisant był profesjonalny i sprawnie rozwiązał problem. Dziękuję za szybką interwencję!

Radek

Miałem poważną awarię silnika TIR-a na trasie i byłem zdesperowany. Zadzwoniłem do tej firmy i nie zawiodłem się. Wysłali specjalistyczną ekipę, która szybko zlokalizowała problem. Polecam firmę Jarex!

Tomasz

Niezawodna firma w pomocy drogowej dla aut ciężarowych! Byłem w kropce. Ekipa serwisowa przybyła w ekspresowym tempie i zabrała się do pracy. W krótkim czasie wróciłem na drogę. Bez dwóch zdań polecam ich usługi wszystkim kierowcom.

Pomoc drogowa Jarex – Oborniki Śląskie i okolice!

Skorzystaj z naszej oferty pomocy drogowej