+

Mobilny serwis TIR

Sprawnie dojedziemy i pomożemy rozwiązać każdy problem drogowy. Serwis mobilny działa 24h/7 dni w tygodniu

✔ Serwis mobilny TIR, autobus
✔ Pomoc drogowa TIR, ciężarowe
✔ Mobilna wulkanizacja TIR 24h

Zamów mobilny serwis! 782 552 651

Oferujemy mobilny serwis i wymianę koła na obszarze do 50km od Wrocławia

Mobilny serwis
na drodze S5

Pomoc drogowa na S5

Mobilny serwis
na drodze S8

 Pomoc drogowa na drodze S8

Mobilny serwis
na autostradzie A4

 Pomoc drogowa na autostradzie A4

Mobilny serwis
na obwodnicy Wrocławia

 Pomoc drogowa na obwodnicy Wrocławia

Świadczymy także mobilną wulkanizację 24h i pomoc drogową dla tirów,
autobusów i samochodów ciężarowych!

Pomoc drogowa TIR 24/h 

Świadczymy usługi w zakresie mobilnej wulkanizacji i pomocy drogowej tir w pojazdach ciężarowych. Nasz serwis działa całodobowo 24/h także w święta. Obsługujemy Autostradę A4, S5 oraz S8.  Jeżeli miałeś awarie opony, to wiedz, że trafiłeś w ręce profesjonalistów! Posiadamy opony nowe i używane, różne rozmiary i szeroki wybór.

Obsługujemy takie miejscowości jak: Wrocław, Trzebnica, Prusice, Żmigród, Rawicz, Oleśnica, Syców, Kąty Wrocławskie, Milicz.

W sytuacji awarii Twojego pojazdu ciężarowego na drodze nasz zespół Pomocy Drogowej TIR jest gotowy do szybkiej interwencji. Działamy nie tylko w zakresie awarii opon, ale także innych nagłych problemów technicznych. Nasza pomoc drogowa TIR jest dostępna 24 godziny na dobę, 7 dni w tygodniu, włączając święta. Jesteśmy wyposażeni w specjalistyczny sprzęt do obsługi ciężkich pojazdów, co pozwala nam na efektywne i bezpieczne rozwiązanie Twoich problemów na drodze.

Wulkanizacja ciężarowa 24/h

Nie trać czasu na dojazd, to my przyjedziemy do Ciebie i wymienimy zużyte opony na nowe.  Współpracujemy z największymi hurtowniami Oponiarskimi, stąd możesz u nas zamówić także nowe opony wraz z wymianą!

Wymiana Koła 24/h

Nie trać czasu na dojazd, to my przyjedziemy do Ciebie i wymienimy zużyte opony na nowe.  Jako pomoc drogowa TIR Jarex współpracujemy z największymi hurtowniami oponiarskimi, stąd możesz u nas zamówić także nowe opony wraz z wymianą!

Mobilny serwis TIR Wrocław – 782 552 651

Skorzystaj z naszej oferty pomocy drogowej