+

Niskopodwoziowy transport maszyn budowlanych we Wrocławiu

Transport niskopodwoziowy zalicza się do dość skomplikowanych rodzajów przewozu ładunku wielkogabarytowego, ze względu na utrudnienia drogowe w postaci rond, mostów, wiaduktów, czy nawet wysokich krawężników. Dokładne rozplanowanie trasy przewozowej jest niezwykle istotne, dlatego też szczególnego znaczenia nabiera zgłoszenie się do firmy z wieloletnim doświadczeniem.

Na jakich trasach może odbywać się transport niskopodwoziowy?

Aby przewóz mógł odbyć się bez problemu, należy wytyczyć trasę w taki sposób, aby po drodze unikać mostów, wiaduktów lub rond, które mogłyby stanowić istotne utrudnienie, lub wręcz uniemożliwić pokonanie dalszej części trasy. Jeśli dochodzi do sytuacji, w której rzeczywista masa całkowita pojazdu przekracza dopuszczalne normy dla przekroczenia mostu lub wiaduktu, wówczas należy złożyć wniosek o wydanie zezwolenia na przejazd przez zarządcę drogi. Na ogół wniosek taki składany jest najpóźniej do 7 dni przed planowanym pokonaniem trasy.

Transport niskopodwoziowy Wrocław – formalności

Szczegółowe warunki przeprowadzenia transportu niskopodwoziowego określa ustawa o ruchu drogowym. Planowanie trasy przejazdu powinno uwzględniać takie aspekty, jak: ograniczenia w szerokości jezdni, wymiary wiaduktów i mostów i idąca za tym możliwość poruszania się po określonych trasach.

Wymagane są określone zezwolenia, które regulują takie kwestie jak ustalenie dokładnej daty przewozu niskopodwoziowego, rodzaj ładunku, dokładne warunki, jakich należy przestrzegać podczas przewozu, a także określenie dokładnej trasy i specyfikacji pojazdów wraz z jego wymiarami.

Niekiedy, w celu zapewnienia eskorty, konieczne jest zawiadomienie wydziału policji właściwego dla wyznaczonej trasy.

Czym charakteryzuje się nasz transport niskopodwoziowy?

Oferujemy transport niskopodwoziowy ciągników siodłowych na terenie kraju i zagranice. Dużym atutem naszych usług jest także transport niskopodwoziowy autobusów rozbitych i całych z Niemiec, Austrii, Belgii, Holandii, oraz innych krajów europy zachodniej.

Jesteśmy do Twojej dyspozycji 24/h, oferujemy:

 • Transport niskopodwoziowy kombajnów.
 • Transport niskopodwoziowy ciągników rolniczych.
 • Transport niskopodwoziowy przyczep.
 • Transport niskopodwoziowy beczkowozów.
 • Transport niskopodwoziowy naczep.
 • Transport niskopodwoziowy łodzi.
 • Transport niskopodwoziowy koparki.
 • Transport niskopodwoziowy walca.
 • Transport niskopodwoziowy wozidła.
 • Transport niskopodwoziowy spycharki.
 • Transport niskopodwoziowy autobusów.

Transport niskopodwoziowy cena

25 lat doświadczenia !!!

Auta zastępcze na OC sprawcy za darmo !!!

Ubezpieczenie transportowe do 250 tys. euro !!!

Posiadamy tylko nowy sprzęt oraz zapewniamy najlepszą cenę na rynku za holowanie.

Zezwolenia na transport ponadgabarytowy do 30 m długości, 4,3 m wysokości oraz 4 m szerokości.

Cechy najlepszej firmy oferującej transport niskopodwoziowy

Dynamika rozwoju branży spedycyjnej oznacza, że trzeba wciąż trzymać rękę na pulsie, by nie stracić klientów i nie zostać w tyle z oferowanymi rozwiązaniami. Liczą się niezbędne zezwolenia, certyfikaty, a także kompetencja fachowców zatrudnionych w firmie.

Kluczowa jednak do przeprowadzenia bezpiecznego transportu niskopodwoziowego jest flota, która powinna mieć kilka niezbędnych cech:

 • solidna konstrukcja,
 • nowoczesne rozwiązania, przyspieszające załadunek pojazdów o gabarytach niestandardowych,
 • zaopatrzenie lawety w niezbędne oświetlenie i zabezpieczenia,
 • możliwość transportu nawet do kilku pojazdów jednocześnie,
 • wyposażenie w wyciągarkę hydrauliczną.

Liczy się również terminowość, dzięki której umacnia się pozytywna opinia na temat firmy na rynku. Przykładanie wagi do wyznaczonych terminów świadczy o pełnym profesjonalizmie i szacunku do klienta. Liczy się także porozumienie pomiędzy poszczególnymi działami w firmie, co daje gwarancję szybkiego podejmowania działań. Tymi właśnie cechami odznacza się nasza firma, na której nasi klienci mogą zawsze polegać.

Skorzystaj z naszej oferty transportu niskopodwoziowego - niska cena za km

Skorzystaj z naszej oferty pomocy drogowej