+

Pomoc drogowa Kąty Wrocławskie

Służymy pomocą w rozwiązaniu każdego problemu drogowego, sprawnie dojeżdżając na miejsce zdarzenia przez całą dobę, 7 dni w tygodniu. Nasze usługi to:

✔ Pomoc drogowa
✔ Laweta
✔ Mobilny Serwis

Zadzwoń i zamów – Tel. 782 552 651

Pomoc drogowa, laweta oraz mobilny serwis Kąty Wrocławski to całodobowa pomoc dla:

Samochodów
osobowych

Pomoc drogowa na S5

Busów
pasażerskich

 Pomoc drogowa na drodze S8

Autobusów
i autokarów

 Pomoc drogowa na autostradzie A4

Samochodów
ciężarowych i TIR-ów

 Pomoc drogowa na obwodnicy Wrocławia

W naszej ofercie znajduje się nowoczesna laweta umożliwiająca pomoc wszystkim kierowcom, w tym operatorom pojazdów budowlanych!

Laweta 24h Kąty Wrocławskie

Stale rozwijamy swoją działalność, poszerzając usługi i zakres dostępnego sprzętu. Dlatego od kilku lat możemy zaoferować pomoc nie tylko pojazdom osobowym, ale również samochodom ciężarowym.

Sprawnie dojeżdżamy na wezwanie w tereny Kątów Wrocławskich oraz Wrocławia przez całą dobę i w każdy dzień tygodnia, również w święta!

Dzięki pokaźnemu zapleczu urządzeń holujących możemy nieść wsparcie również kierowcom TIR-ów i pojazdów niskopodwoziowych! Jesteśmy w stanie wyciągnąć spoza drogi każdy pojazd!

Mobilny serwis

Mobilny serwis Jarex to pomoc w przypadku awarii koła w każdych warunkach!

Nasz mobilny serwis Kąty Wrocławskie oferuje:

  • Serwis mobilny ciężarowy,
  • Serwis mobilny TIR,
  • Serwis mobilny autobusów i autokarów.

Nie trać czasu na holowanie pojazdu do wulkanizatora. Zadzwoń do nas i skorzystaj z możliwości wymiany kół na tracie w każdych warunkach i o każdej porze. Współpracujemy wyłącznie z najlepszymi firmami oponiarskimi, by móc zaoferować swoim klientom jedynie najlepsze rozwiązania oraz szeroki wybór opon w każdym rozmiarze.

Poznaj opinie naszych klientów:

Mariusz

Dzięki za pomoc w kryzysowej sytuacji! Nie mogłem odpalić mojego tira na środku A4. Pomoc drogowa zadziałała ekspresowo.

Radosław

Można liczyć na Jarex. Zadziałali dynamiczne na moje wezwanie z Kątów Wrocławskich mimo tego, że był bardzo późny wieczór. Taką firmę mogę polecać.

Błażej

Polecam! Najlepsza pomoc drogowa w Kątach Wrocławskich. Sprawnie, profesjonalnie i skutecznie! Ciężarówka ruszyła jak nowa:)

Nasza pomoc drogowa dojeżdża do Kątów Wrocławskich!

Skorzystaj z naszej oferty pomocy drogowej