+

Pomoc drogowa na autostradzie A4

Świadczymy kompleksowe usługi pomocy drogowej na autostradzie A4

Autostrada A4 stanowi najdłuższą polską autostradę, prowadząc z zachodu na wschód kraju. Wzmożony ruch, warunki atmosferyczne, przypadki losowe lub nieuwaga kierowców to tylko kilka przyczyn, które prowadzą do wystąpienia nieszczęśliwych wypadków. Podróż po autostradzie A4, może skończyć się na niezbędnej interwencji fachowców z zakresu pomocy drogowej. Udzielenie pomocy na tym odcinku drogi musi być niezwykle szybkie oraz z zachowaniem wszelkich zasad bezpieczeństwa. W tym celu należy skorzystać z usług doświadczonej firmy, która sprawnie wykona całą usługę.

Szybka i sprawna pomoc drogowa na autostradzie A4

Jeżeli przydarzy się Tobie wypadek, stłuczka lub awaria pojazdu na trasie, skorzystaj z Pomocy Drogowej Trzebnica S5 Jarex. Posiadamy szeroką ofertę, dzięki której szybko i sprawnie uzyskasz pomoc drogową na A4.

Możesz liczyć na wsparcie naszych kierowców o każdej porze dnia i nocy. Działamy 24/7, gwarantując szybki przyjazd oraz sprawne wykonanie usługi również w weekendy i święta. Pomagamy autom osobowym, maszynom rolniczym i budowlanym, TIRom, autobusom i busom, niezależnie od tego czy przydarzyła im się drobna kolizja, wypadek czy też awaria. Wyciągamy z kłopotów wszystkich, którzy znaleźliśmy w nieprzewidzianej sytuacji na trasie.

Świadczymy usługi takie jak holowanie auta czy też usuwanie kolizji. Nasza flota pojazdów obejmuje specjalistyczne urządzenia, dzięki którym płynnie wyciągniemy auto każdego typu z rowu, błota śniegu itp., a także przetransportujemy je do warsztatu. Nie tylko odholujemy pod wskazany adres, ale także oferujemy naprawę Twojego pojazdu na koszt ubezpieczalni sprawcy. Prowadzimy również usługi techniczne, dzięki którym już na miejscu możesz uzyskać wsparcie przy drobnej naprawie.

Wybierając naszą firmę, możesz być pewien, że pomoc drogowa nie będzie ograniczała się do interwencji lawety, ale również kompleksowego wsparcia. W tym celu nieustannie rozszerzamy swoją działalność, aby sprostać wszelkim oczekiwaniom. Na czas prowadzonych prac naprawczych u mechanika bezpłatnie udostępniamy pojazd zastępczy. Prowadzimy także mobilny serwis wulkanizacji, dzięki czemu sprawnie wymienimy koła zarówno samochodów osobowych, ciężarowych, rolniczych, budowlanych, autobusów i busów.

Ile kosztuje pomoc drogowa na A4

Sytuacje spotykane na drodze przez kierowców są niezwykle różnorodne, dlatego też każde wezwanie pomocy drogowej na autostradzie A4 traktujemy indywidualnie. Podczas wyceny bierzemy pod uwagę m.in.:

  • miejsce, gdzie została wezwana pomoc drogowa;
  • zakres przeprowadzonych prac – tych przeprowadzonych na miejscu oraz ewentualnego transportu pojazdu;
  • typ pojazdu, do którego zostaliśmy wezwani.

Nasze 25 letnie doświadczenie oraz obecność na rynku stanowią gwarancję, że usługa zostanie sprawnie przeprowadzona, mając szczególną uwagę na bezpieczeństwo pojazdu oraz osób dookoła. Prace serwisowe na miejscu, jak i te przeprowadzone w naszym warsztacie, wyróżniają się najwyższą jakością i atrakcyjnymi cenami. Realizujemy naprawy w ramach Assistance oraz z OC sprawy, kiedy występuje przypadek kolizji.

Jak zachować się do czasu przyjazdu pomocy drogowej?

W przypadku wystąpienia jakiegokolwiek niespodziewanego zdarzenia na drodze należy zachować bezwzględny spokój. Jeżeli zauważysz palącą się kontrolkę lub auto odmówi posłuszeństwa, czym prędzej udaj się na pas awaryjny, blisko bariery dźwiękochłonnej. Pamiętaj o włączeniu świateł awaryjnych oraz założeniu kamizelki odblaskowej, przed opuszczeniem pojazdu. Następnie należy ustawić trójkąt ostrzegawczy, znajdujący się w bagażniku. Powinien się on znajdować ok. 150 m od uszkodzonego auta. Podobne instrukcje dotyczą sytuacji, kiedy to ma miejsce kolizja lub wypadek.

Zabezpieczenie pojazdu oraz bezpieczna odległość są niezwykle ważne. Po wykonaniu niezbędnych kroków można wykonać telefon zawiadamiający odpowiednie służby oraz zadzwonić po pomoc drogową. Warto także poinformować innych uczestników ruchu drogowego o zaistniałym przypadku. W tym celu należy dodać zdarzenie w mapach Google lub aplikacji Yanosik.

 

Skorzystaj z naszej oferty pomocy drogowej