+

Transport niskopodwoziowy naczep

Oferujemy profesjonalny transport niskopodwoziowy uszkodzonych naczep w Polsce i na terenie Niemiec

✔ Transport naczep
✔ Transport autobusów
✔ Transport ciągników siodłowych

Wezwij pomoc – Tel. 782 552 651

Co zrobić w przypadku uszkodzonej naczepy?

Transport uszkodzonej naczepy to jedno z największych wyzwań zarówno dla pomocy drogowej, jak i właścicieli pojazdów wymagających takiego przewozu. Ze względu na duże gabaryty i masę naczepy – zarówno pustej, jak i wypełnionej towarem – nie ma możliwości przewiezienia jej za pomocą standardowych pojazdów pomocy drogowej. Aby zadbać o bezpieczeństwo transportu, niezbędne będą specjalistyczne usługi transportu niskopodwoziowego naczep. Na czym polega i dlaczego warto powierzyć go specjalistom?

Niskopodwoziowy transport naczep

Jeśli naczepa została uszkodzona podczas wypadku lub innego zdarzenia losowego, nie ma najczęściej możliwości, by podpiąć ją pod drugi ciągnik i przetransportować bezpiecznie do miejsca rozładunku lub późniejszej naprawy. Wszystkie działania związane z jej zabezpieczeniem, załadowaniem na naczepę transportową i przewozem muszą być zorganizowane na miejscu, od ręki. Do realizacji tych usług przydatne są niskopodwoziowe naczepy transportowe, dedykowane do przewożenia gabarytów takich jak maszyny rolnicze, autobusy, gabaryty ponadwymiarowe, a także naczepy samochodowe.

Dzięki niskiemu podwoziu, stosunkowo niskiej masie własnej i dobremu rozłożeniu ciężaru całego przewożonego sprzętu, transport niskopodwoziowy naczep pozwala na bezpieczne wyznaczenie najwygodniejszej trasy przejazdu, ograniczenie ryzyka natrafienia na zbyt niskie wiadukty, a także łatwy załadunek i rozładunek naczepy, często bez konieczności użycia dodatkowych dźwigów.

transport niskopodwoziowy naczep

Odbiór pojazdów i naczep zatrzymanych przez BAG i Niemiecką policję

Pomoc Drogowa Wrocław Jarex oferuje profesjonalny transport niskopodwoziowy uszkodzonych naczep, nie tylko na terenie Polski, ale także na terenie Niemiec, zatrzymanych przez Niemieckie BAG i Policję. Posiadamy niezbędne zezwolenia transportowe i załatwiamy formalności na miejscu, posługując się językiem niemieckim.

Nasze usługi to między innymi pomoc drogowa dla tirów, autobusów i samochodów ciężarowych, w przypadku awarii, wymiany koła lub holowania pojazdu do warsztatu.  Nasz zespół składa się z wykwalifikowanych pracowników, którzy są w stanie pomóc w sytuacjach awaryjnych na drodze. Jesteśmy dostępni 24/7 i oferujemy konkurencyjne ceny oraz szybki czas reakcji.

Jeśli zdarzy Ci się awaria samochodu lub potrzebujesz pomocy w transporcie uszkodzonej naczepy, zatrzymanej na terenie Niemiec – skontaktuj się z nami!

Transport niskopodwoziowy naczep:
Skontaktuj się – 667 997 907

Skorzystaj z naszej oferty pomocy drogowej