+

Pomoc drogowa A4

Oferujemy kompleksowe usługi z zakresu pomocy drogowej na autostradzie A4. Błyskawicznie dojedziemy w każde miejsce 24/7, niezależnie od pory dnia i warunków pogodowych.

✔ Pomoc drogowa A4
✔ Laweta A4
✔ Mobilny Serwis A4

Zadzwoń i zamów – Tel. 782 552 651

Nasza całodobowa pomoc drogowa, laweta oraz mobilny serwis A4 skierowana jest do:

Samochodów
osobowych

Pomoc drogowa na S5

Busów
pasażerskich

 Pomoc drogowa na drodze S8

Autobusów
i autokarów

 Pomoc drogowa na autostradzie A4

Samochodów
ciężarowych i TIR-ów

 Pomoc drogowa na obwodnicy Wrocławia

W naszej ofercie znajduje się nowoczesna laweta umożliwiająca pomoc wszystkim kierowcom, w tym operatorom pojazdów budowlanych!

Laweta A4 24h 

Wypadki i awarie z udziałem dużych pojazdów to codzienność autostrady A4. Dzięki nowoczesnym urządzeniom, takim jak zaawansowane technicznie lawety nasza firma jest w stanie nieść pomoc wszystkich autom, które doznały awarii na A4, w tym samochodom ciężarowym. 

Błyskawicznie reagujemy na wszystkie głoszenia, stawiając się na miejscu zdarzenia w kilka minut. Jesteśmy gotowi do działania przez całą dobę, również w niedzielę i święta. 

Dbając o najwyższą jakość naszych usług, staramy się regularnie podnosić naszą wiedzę i umiejętności, a także poszerzać nasza ofertę i zaplecze sprzętowe. Dzięki temu już od jakiegoś czasu możemy pomagać kierowcom takich pojazdów jak TIR-y i ogromne pojazdy niskopodwoziowe, które uległy awarii na autostradzie A4. Nie straszne jest nam nawet wyciąganie tego typu pojazdu spoza jezdni.

Laweta A4
Mobilny serwis A4

Mobilny serwis A4

Awaria koła na autostradzie to spory problem. Niestety zdarza się to bardzo często i może być powodem ogromnego stresu dla kierowcy. Na szczęście nasza firma oferuje również usługi mobilnego serwisu, na który składa się:

  • Serwis mobilny ciężarowy,
  • Serwis mobilny TIR,
  • Serwis mobilny autobusów i autokarów.

Z nami nie musisz obawiać się postoju na autostradzie ani marnować czasu na holowanie pojazdu do najbliższego mechanika. Nasz serwis mobilny pozwala na wymianę koła na drodze, a dzięki współpracy z doświadczonymi firmami oponiarskimi w naszych magazynach znajdziemy idealnie dopasowane koło dla każdego auta.

Wulkanizacja TIR Autostrada A4

Nasza firma oferuje kompleksową wulkanizację ciężarową 24/7 na autostradzie A4, zapewniając szybką i wygodną pomoc drogową, eliminując konieczność tracenia czasu na dojazdy. Specjalizujemy się w wymianie zużytych opon na nowe, docierając dokładnie tam, gdzie jesteś, bez względu na lokalizację.

Dlaczego my?

Nasza usługa gwarantuje profesjonalizm, szybkość
i niezawodność – jesteśmy dostępni całą dobę, aby zapewnić Ci spokojną i bezpieczną podróż. Skontaktuj się z nami już teraz, aby skorzystać z naszego mobilnego serwisu TIR
i przekonać się, jak łatwa i wygodna może być wymiana opon. Wybierz jakość i wygodę z firmą Jarex!

Poznaj opinie naszych klientów:

Anna

Awaria koła na autostradzie, której doświadczyłam w trakcie podróży z dziećmi, byłaby dla mnie traumą, gdyby nie fachowa pomoc firmy Jarex. Panowie błyskawicznie dojechali we wskazane miejsce i wymienili koło w naszym aucie, a ja spokojnie ruszyła w dalsza podróż. Dziękuję!

Jan

Panowie z firmy Jarex nie boją się żadnego wyzwania! Moja ciężarówka wywrócona na bok w wyniku wypadku nie stanowiła dla nich żadnego problemu, a pomoc udzielono mi bardzo szybko.

Dariusz

Pomoc drogowa Jarex udzieliła mi wsparcia podczas awarii autobusu, który prowadzę. Panowie znają się na swojej pracy!

Nasza pomoc drogowa dojeżdża we wskazane miejsce na A4!

Skorzystaj z naszej oferty pomocy drogowej