+

Pomoc drogowa Jawor

Służymy pomocą w przypadku każdego problemu drogowego, błyskawicznie dojeżdżając we wskazane miejsce. Jesteśmy gotowi do działania przez całą dobę, siedem dni w tygodniu. Oferujemy:

✔ Pomoc drogowa
✔ Laweta
✔ Mobilny Serwis

Zadzwoń i zamów – Tel. 782 552 651

Pomoc drogowa, laweta oraz mobilny serwis Jawor 24h to wsparcie dla kierowców:

Samochodów
osobowych

Pomoc drogowa na S5

Busów
pasażerskich

 Pomoc drogowa na drodze S8

Autobusów
i autokarów

 Pomoc drogowa na autostradzie A4

Samochodów
ciężarowych i TIR-ów

 Pomoc drogowa na obwodnicy Wrocławia

Dysponujemy nowoczesnym sprzętem, takim jak laweta niskopodwoziowa, która umożliwia transport każdego auta, w tym pojazdów ciężarowych i budowlanych!

Laweta 24h Jawor

Ogromne doświadczenie i wiedza pozwalają nam nieść pomoc i wsparcie kierowcom wszystkich pojazdów. Spore zaplecze narzędziowe oraz nowoczesny sprzęt sprawdzi się w przypadku każdego zdarzenia drogowego, a nasze usługi świadczymy każdego dnia, również w niedzielę i święta!

Błyskawicznie pojawiamy się na miejscu, zarówno na terenie Jawora, jak i okolic Wrocławia. Jesteśmy gotowi do działania w każdych warunkach pogodowych i o każdej porze dnia i nocy. 

Dzięki rozszerzeniu naszej oferty o usługi z wykorzystaniem nowoczesnej lawety możemy zaoferować możliwość holowania pojazdów niskopodwoziowych oraz TIR-ów. Nie straszne jest nam nawet wyciąganie pojazdów wielkogabarytowych spoza drogi!

Laweta całodobowa Jawor
Mobilny serwis całodobowy Jawor

Mobilny serwis Jawor

Jedną z najczęściej zdarzających się awarii na drodze jest uszkodzenie koła, które uniemożliwia dalszą podróż. W naszej firmie doskonale zdajemy sobie z tego sprawę dlatego oferujemy usługi serwisu mobilnego Jarex.

Mobilny serwis Jawor to:

  • Mobilny serwis pojazdów ciężarowych,
  • Mobilny serwis TIR,
  • Mobilny serwis autobusów i autokarów.

Dzięki mobilnej wulkanizacji Jarex nie musisz tracić czasu na holowanie auta do warsztatu. Oferujemy zmianę koła na trasie, a dzięki współpracy z wiodącymi firmami oponiarskimi na rynku dysponujemy szerokimi przekrojem rozmiarów i rodzajów kół, wśród których każdy kierowca znajdzie coś, idealnie dopasowanego do swojego auta.

Poznaj opinie naszych klientów:

Adam

 

Jarex jest niezastąpiony w  przypadku każdego problemu na trasie. Wymiana koła nocą to dla nich żaden problem!

Janusz

Ogromnie polecam pomoc drogową oferowaną przez Jarex! Panowie profesjonalnie zajęli się silnikiem w moim aucie ciężarowym, a ja szybko mogłem wrócić na trasę.

Karol

Niedawno miałem awarie koła w okolicach Jawora. Firma pojawiła się w kilka minut po wezwaniu, profesjonalnie zajmując się problemem. Jeszcze raz wielkie dzięki!

Nasza pomoc drogowa dojeżdża do Jawora!

Skorzystaj z naszej oferty pomocy drogowej