+

O firmie

Niezawodna i tania pomoc drogowa 24/h

Nasza firma to profesjonalna Pomoc Drogowa w mieście Wrocław. Swoją pomoc świadczymy od 25 lat na rynku i stale się rozwijamy. Posiadamy nowoczesny tabor oraz ogromną wiedzę i doświadczenie w zakresie Holowania i pomocy drogowej.

Jeśli miałeś kolizje lub wypadek, pomożemy odholować Twój pojazd.

Świadczymy Pomoc Drogowa z oc Sprawcy.  Za darmo odholujemy i naprawimy  Twój pojazd na koszt ubezpieczalni sprawcy, bez zobowiązań  i bez ryzyka!

Zapewniamy także bezpłatne auto zastępcze na okres szkody.

Pomoc Drogowa Wrocław to holowanie pojazdów osobowych, busów  autobusów, ciężarowych, ale także maszyn rolniczych i budowlanych.

Wychodzimy także poza granice Polski  i działamy na rynku europejskim takżę 365 dni w roku 24/h

Holujemy uszkodzone pojazdy ciężarowe, przyczepy i naczepy z zagranicy, w razie awarii lub wypadku. Podstawiamy także zastępczy ciągnik siodłowy, tak aby Państwa firma transportowa zawsze dotarła z ładunkiem na czas, pomijając kary finansowe za niedostarczenie towaru.

Również świadczymy Pomoc oraz Odbiór pojazdów zatrzymanych przez BAG i niemiecką policję. Posiadamy odpowiednia zezwolenia dla transportu nienormatywnego na terenie Niemiec.

Posiadamy Profesjonalny holownik Tir, stąd w naszej ofercie świadczymy także Pomoc Drogową dla Pojazdów Ciężarowych oraz Autobusów, w tym wyciąganie z rowu, odholowanie pojazdu do serwisu, rozładunki przeładunki towarów, oraz parking Tir dla pojazdów ciężarowych i naczep, monitorowany 24/h

W naszym serwisie, naprawiamy pojazdy  osobowe, ciężarowe i naczepy  24/h.

W razie awarii ogumienia posiadamy Mobilny serwis Opon Tir, przez co nasza wulkanizacja jest nie tylko stacjonarna.

Zadzwoń jeśli potrzebna jest Pomoc Drogowa lub laweta – 782 552 651

Skorzystaj z naszej oferty pomocy drogowej