+

Pomoc drogowa trasie S5 i A8 – Wrocław – Trzebnica

Świadczymy kompleksowe usługi pomocy drogowej na autostradzie A4, A8 i drodze szybkiego ruchu S8 w okolicach Wrocławia i Trzebnicy – poznaj nas!

Nasza firma to profesjonaliści  Pomoc Drogowa i  laweta działa 24/h przez 365 dni w roku.

Nieprzerwanie od 26 lat świadczymy pomoc na drodze w razie awarii. Obsługujemy Autostradę A4, S5 oraz S8.

Jest to najtańsza pomoc drogowa i laweta w mieście Trzebnica Wrocław Prusice Żmigród Oleśnica.

Wynajmujemy także pojazdy osobowe i ciężarowe bezpłatnie na OC sprawcy, podczas naprawy, a szkodę na twoim pojeździe naprawimy w naszym serwisie.

Pomoc drogowa dla tirów we Wrocławiu, Trzebnicy i na A4, A8, S5 

Od kilkunastu lat także w naszej ofercie są ciężkie holowniki dla pojazdów ciężarowych i autobusów.

Usługi ciężkiej Pomocy Drogowej Tir świadczymy nie tylko we Wrocławiu, Trzebnicy, Rawiczu czy autostradzie s5, s8 czy A4.  Naszą Pomoc kierujemy także w takich Państwach jak:

  • Niemcy
  • Czechy
  • Autstria
  • Holandia
  • Belgia
  • Francja
  • Dania

Pomoc drogowa S5 – na czym polega?

Wbrew pozorom, pomoc drogowa nie ogranicza się wyłącznie do holowania pojazdów z miejsca wypadku. Może ona również obejmować dokonanie naprawy na miejscu, pod warunkiem jednak, że do awarii nie doszło na autostradzie – wówczas podejmowane działania wyglądają nieco inaczej.

Pracownicy pomocy drogowej mogą bezpiecznie odholować uszkodzony pojazd do naszego serwisu trasy s5, a także użyczyć pojazdów zastępczych, dzięki którym możliwe będzie dokończenie dostawy towaru na czas. Udostępniamy pojazdy zastępcze po wypadkach z OC sprawcy, a także udzielamy profesjonalnej pomocy w zakresie holowania pojazdów po wypadkach za granicą. Jesteśmy przygotowani do świadczenia swoich usług w razie wypadku na terenie Niemiec, również w sytuacji, kiedy konieczne jest odebranie pojazdu od niemieckiej policji.

Pomoc drogowa Trzebnica – jakie są wymagane formalności?

Aby przyspieszyć całość procedur, formalności są ograniczone do minimum. Wymagane jest prawo jazdy, dowód rejestracyjny oraz dowód osobisty. Oprócz tego może być konieczne zabezpieczenie w postaci kaucji, która może być niezbędna w razie wypadku. A co z rozliczeniem usługi?

Istnieją trzy możliwości rozliczenia się z firmą udzielającą pomocy drogowej. Obejmują one: płatność gotówką lub kartą, płatność z odroczonym terminem lub płatność poprzez ubezpieczyciela. W tym przypadku to towarzystwo ubezpieczeniowe zajmuje się wezwaniem pomocy drogowej, najczęściej z dostarczeniem na miejsce pojazdu zastępczego.

Pomoc drogowa autostrada – różnice pomiędzy pomocą na autostradzie a drogach lokalnych

Udzielanie pomocy drogowej na autostradzie a4 musi odbywać się niezwykle szybko i z zachowaniem zasad szczególnego bezpieczeństwa. Pomoc drogowa po przybyciu oznacza miejsce awarii pachołkami, a także zabezpiecza autem z odpowiednim oświetleniem. Nie jest możliwe wykonanie naprawy na autostradzie, dlatego też wezwana na miejsce pomoc drogowa Wrocław musi jak najszybciej przystąpić do odholowania pojazdu do serwisu.

Pomoc drogowa Wrocław

Ze względów bezpieczeństwa kierowcy nie mogą liczyć na pomoc od innych uczestników ruchu, dlatego też tak ważne jest wezwanie profesjonalnej pomocy drogowej. Warto rozważyć kontakt właśnie z nami dlatego, że doskonale radzimy sobie również z odholowaniem pojazdów wielkogabarytowych. Nasza pomoc drogowa tir Wrocław jest dostępna już od 26 lat!

Jakie obowiązki spoczywają po stronie pomocy drogowej i kierowców?

Na ogół oferty firm transportowych są konstruowane w taki sposób, aby maksymalnie odciążyć swoich klientów. Dlatego też najczęściej po stronie kierowcy leży głównie wezwanie dobrej pomocy drogowej i uzyskanie danych od sprawcy wypadku, lub też kontakt z firmą ubezpieczeniową, przy czym w tej kwestii również można prosić o pomoc. Uzupełnienie dokumentacji i odbiór pojazdu na ogół leży już po stronie firmy udzielającej pomocy.

Holowanie Wrocław

Pozostaje pytanie, gdzie zostanie odholowane auto po kolizji? Dużo zależy tutaj od osoby, która będzie pokrywała koszty całej operacji – jeśli całość jest pokrywana przez towarzystwo ubezpieczeniowe, wówczas to ubezpieczyciel może wskazać miejsce odholowania pojazdu. Jeśli jednak koszty ponosi klient, może on samodzielnie zdecydować, gdzie ma trafić pojazd. Ze swojej strony zachęcamy do skorzystania z naszych usług.

Pomoc drogowa S5

Droga ekspresowa S5 to trasa wymagająca szybkiej reakcji. W sytuacji, gdy dochodzi do awarii, kolizji lub wypadku, konieczne jest udzielenie natychmiastowej pomocy drogowej. Profesjonalna pomoc drogowa, oferowana przez naszą firmę, to gwarancja skutecznego działania. Często na trasach szybkiego ruchu łatwo jest popaść w panikę, warto jednak wiedzieć, że fachowej pomocy możemy udzielić także przez telefon, zanim jeszcze dotrzemy na miejsce. Zatem, gdy pojawi się problem, nie obawiaj się, tylko zadzwoń po naszą firmę, która szybko rozwiąże Twoje problemy! Jesteśmy dostępni o każdej porze, a przy tym oferujemy wyjątkowo konkurencyjne ceny!

Pomoc drogowa A4

Wypadek na A4 to jedna z najczęściej słyszanych fraz w mediach, co oznacza, że na tej trasie dosyć często potrzebna jest fachowa pomoc. Zwiększone natężenie ruchu i wysoka prędkość to czynniki dużego ryzyka, nawet na trasach do tego przystosowanych. Gdy zdarzy Ci się wypadek lub awaria – koniecznie zadzwoń do nas, a my udzielimy Ci pomocy drogowej tak szybko, jak to możliwe. Dzięki nam uzyskasz ją o każdej porze dnia i nocy, bez względu na dzień tygodnia. W swoich usługach oferujemy m.in. holowanie pojazdu, wyciąganie aut z rowu, udostępnianie pojazdu zastępczego, oraz wiele innych, przydatnych usług.

Pomoc drogowa A8

Autostrada A8 należy co prawda do najkrótszych w Polsce, nie oznacza to jednak, że nie przydaje się na niej pomoc. Wręcz przeciwnie, warto zaopatrzyć się w stosowne numery, pod którymi znajdziesz najlepszą pomoc drogową, na którą możesz liczyć na stosowną pomoc o każdej porze dnia i nocy. Kolizje i wypadki nie zaskoczą Cię nawet w święta, kiedy to na drogach pojawia się najwięcej aut. Oferujemy nowoczesne lawety, dzięki którym cały proces holowania odbędzie się szybko i bez przeszkód. Zajmujemy się obsługą nie tylko pojazdów lekkich, lecz też posiadamy w swojej flocie pojazdy holujące ciężarówki oraz autobusy. Z nami nie zaskoczy się już żadna sytuacja na drodze!

Pomoc drogowa TIR

Udzielenie pomocy w przypadku problemów z pojazdem o gabarytach nienormatywnych, takim jak TIR, wydaje się nastręczać liczne trudności. Wystarczy jednak mieć zanotowany numer do specjalistów z naszej firmy, którzy zajmą się usuwaniem skutków nieszczęśliwego zdarzenia. Dzięki stosownym zezwoleniom, jakie posiadamy, jesteśmy w stanie udzielić Ci pomocy nie tylko w Polsce, lecz też w niektórych krajach Unii Europejskiej. Pomożemy Ci odebrać pojazd zatrzymany przez policję za granicą oraz udzielamy pomocy z dostarczeniem towaru na czas, jeśli zachodzi taka potrzeba. Jeśli szukasz zatem firmy, która nie tylko pomoże Ci z odholowaniem pojazdu, lecz też udzieli innych usług, koniecznie skontaktuj się z nami!

Skorzystaj z naszej oferty pomocy drogowej