+

Pomoc drogowa Niemcy

Świadczymy profesjonalną pomoc w przypadku każdego zdarzenia drogowego, w tym na terenie Niemiec. Pomagamy 24/7 błyskawicznie dojeżdżając w miejsce zgłoszenia. Nasze usługi to:

✔ Pomoc drogowa
✔ Laweta
✔ Mobilny Serwis

Zadzwoń i zamów – Tel. 782 552 651

Nasza pomoc drogowa, laweta i mobilny serwis Niemcy 24h to wsparcie dla kierowców:

Samochodów
osobowych

Pomoc drogowa na S5

Busów
pasażerskich

 Pomoc drogowa na drodze S8

Autobusów
i autokarów

 Pomoc drogowa na autostradzie A4

Samochodów
ciężarowych i TIR-ów

 Pomoc drogowa na obwodnicy Wrocławia

Nowoczesny sprzęt i doświadczenie pozwalają nam nieść profesjonalną pomoc wszystkim kierowcom, którzy spotykają się z awariami swoich pojazdów na niemieckiej autostradzie.

Laweta Niemcy 24h 

Dzięki nowoczesnej lawecie niskopodwoziowej możemy udzielać wsparcia nie tylko niewielkim autom, ale również dużym pojazdom wielkogabarytowym. Profesjonalna duża platforma poradzi sobie z każdym wyzwaniem i z nawet najcięższym pojazdem. 

Sprawnie dojeżdżamy we wskazane miejsce na terenie Niemiec, niosąc pomoc w przypadku każdej awarii. Z nami nie musisz obawiać się problemów z komunikacją lub nieznajomością języka niemieckiego. 

W naszej ofercie znajduje się również możliwość holowania takich maszyn jak TIR, czy pojazdy niskopodwoziowe i budowlane. Zaawansowany technicznie sprzęt pozwala nam na przeprowadzanie nawet tak skomplikowanych akcji jak wyciąganie dużego pojazdu spoza drogi. 

Laweta Niemcy 24/7
Mobilny serwis Niemcy

Mobilny serwis Niemcy

Jesteśmy firmą oferującą szeroki wachlarz usług z zakresu pomocy drogowej. Z nami niestraszna żadna awaria, tym bardziej uszkodzenie koła w trasie! 

Nasz mobilny serwis Niemcy oferuje:

  • Serwis mobilny ciężarowy,
  • Serwis mobilny TIR,
  • Serwis mobilny autobusów i autokarów.

Z nami nie musisz tracić czasu na holowanie pojazdu do wulkanizatora ani nerwów na próby porozumienia się z niemiecką pomocą drogową. Skontaktuj się z nami i skorzystaj z możliwości wymiany koła na trasie. Współpracujemy z wszystkimi wiodącymi markami oponiarskimi, dzięki czemu możemy zaoferować Ci ogromny wybór opon w różnych rozmiarach.

Poznaj opinie naszych klientów:

Artur

Jestem kierowcą zawodowym, często pokonuje trasę Polska-Niemcy. Już dwa razy korzystałem z usług firmy Jarex na terenie Niemiec. Wszystko odbyło się bardzo szybko i profesjonalnie. Polecam!

Michał

Awaria koła na trasie to nic, gdy masz numer do tej firmy. Panowie zjawili się błyskawicznie, jeszcze szybciej wymieniając koło w moim samochodzie ciężarowym. Ogromne podziękowania!

Mikołaj

Nie ważne, czy usterka złapie Cię w dzień, czy w nocy Jarex nigdy nie zawodzi. Polecam z całego sera tych specjalistów.

Nasza pomoc drogowa dojeżdża na teren Niemiec!

Skorzystaj z naszej oferty pomocy drogowej