+

Pomoc drogowa Żmigród

Świadczymy profesjonalne usługi w zakresie pomocy drogowej. Szybko dojedziemy w wybrane miejsce przez całą dobę, 7 dni w tygodniu. Nasze usługi:

✔ Pomoc drogowa
✔ Laweta
✔ Mobilny Serwis

Zadzwoń i zamów – Tel. 782 552 651

Pomoc drogowa, laweta oraz mobilny serwis Żmigród 24h:

Samochody
osobowe

Pomoc drogowa na S5

Busy
pasażerskie

 Pomoc drogowa na drodze S8

Autobusy
i autokary

 Pomoc drogowa na autostradzie A4

Samochody
ciężarowe i TIR-y

 Pomoc drogowa na obwodnicy Wrocławia

Posiadamy nowoczesną lawetę, która umożliwia pomoc nawet w przypadku pojazdów ciężarowych i budowlanych!

Laweta 24h Żmigród

Posiadamy wieloletnie doświadczenie w pomocy drogowej, a dzięki nowoczesnej lawecie możemy świadczyć usługi zarówno dla kierowców samochodów osobowych, jak i ciężarowych.

Błyskawicznie stawiamy się na miejscu problemu drogowego znajdującym się na terenie Żmigrodu oraz okolic Wrocławia.

W naszej ofercie posiadamy również możliwość holowania TIR-ów oraz pojazdów niskopodwoziowych, co sprawia, że sprawdzamy się w każdej sytuacji drogowej. Nie straszne jest nam nawet wyciąganie pojazdów spoza drogi!

Mobilny serwis

Awaria koła w trasie to jeden z najczęściej spotykanych problemów drogowych. Na szczęście czuwa mobilny serwis Jarex, który oferuje:

  • Serwis mobilny TIR,
  • Serwis mobilny aut ciężarowyvh,
  • Serwis mobilny autobusów.

Nasza mobilna wulkanizacja umożliwi Ci wymianę koła na trasie i pozwoli zaoszczędzić czas, który należy poświęcić na dojazd do innego wulkanizatora. Współpracujemy z najlepszymi firmami oponiarskimi, dzięki czemu posiadamy wiele rozmiarów i rodzajów opon.

Poznaj opinie naszych klientów:

Justyna

Skorzystałam z pomocy Jarexa w Żmigrodzie. Awaria TIR-a szybko została naprawiona. Mobilny serwis Waszej firmy jest niezawodny. 

Krzysztof

Pomoc drogowa, na którą można liczyć. Nawet w nocy ich reakcja była szybka, a przewrócony bus za chwilę znów stał na jezdni. Polecam usługi.

Jacek

Polecam pomoc drogową Jarex. Świetna firma, pomoc przyjeżdża zawsze na czas, kiedy potrzebna jest natychmiastowa reakcja. Wypadek na drodze może się zawsze zdarzyć, a nie zawsze łatwo jest znaleźć niezawodną lawetę. 

Pomoc drogowa w Żmigrodzie – szybki dojazd!

Skorzystaj z naszej oferty pomocy drogowej