+

Pomoc drogowa Trzebnica

Jesteśmy gotowi rozwiązać każdy problem drogowy, sprawnie dojeżdżając na miejsce przez całą dobę, każdego dnia tygodnia. Nasze usługi 24/7 to:

✔ Pomoc drogowa
✔ Laweta
✔ Mobilny Serwis

Wezwij Pomoc – Tel. 782 552 651

Pomoc drogowa, laweta oraz serwis mobilny Trzebnica 24h skierowana do kierowców:

Samochodów
osobowych

Pomoc drogowa na S5

Busów
pasażerskich

 Pomoc drogowa na drodze S8

Autobusów
i autokarów

 Pomoc drogowa na autostradzie A4

Samochodów
ciężarowych i TIR-ów

 Pomoc drogowa na obwodnicy Wrocławia

Posiadamy nowoczesną niskopodwoziową lawetę, która umożliwia wsparcie na drodze dla kierowców każdego pojazdu, także budowlanego czy ciężarowego!

Laweta 24h Trzebnica

Dzięki nowoczesnym sprzętom oraz wiedzy branżowej jesteśmy w stanie udzielać pomocy nie tylko pojazdom osobowym, ale również samochodom ciężarowym. Swoje usługi oferujemy przez 24h, każdego dnia tygodnia, również w święta!

Na miejscu problemu drogowego, czyli terenie Trzebnicy oraz okolicach Wrocławia pojawiamy się błyskawicznie gotowi nieść pomoc i wsparcie techniczne.

Rozszerzenie naszej oferty o możliwość holowania pojazdów niskopodwoziowych i TIR-ów sprawia, że możemy udzielać wsparcia w przypadku każdego zdarzenia drogowego, nawet jeśli jest to wyciąganie pojazdu spoza drogi.

Mobilny serwis Trzebnica

Awaria koła na trasie to jedno z najczęstszych zdarzeń drogowych uniemożliwiających dalszą podróż. Na szczęście jest serwis mobilny Jarex!

Mobilny serwis Trzebnica to:

  • Serwis mobilny TIR,
  • Serwis mobilny aut ciężarowych,
  • Serwis mobilny autobusów.

Nasza mobilna wulkanizacja to możliwość wymiany koła na trasie w każdych warunkach i bez konieczności dojazdu do zakładu wulkanizacyjnego. Dzięki współpracy z najlepszymi firmami oponiarskimi możemy zaoferować swoim klientom szeroki przekrój rozmiarów i rodzajów kół.

Wulkanizacja TIR Trzebnica

Nasza firma oferuje kompleksową wulkanizację dla pojazdów ciężarowych, dostępną 24 godziny na dobę w Trzebnicy. Dzięki naszej szybkiej i wygodnej pomocy drogowej, oszczędzasz cenny czas, unikając konieczności dojazdów. Specjalizujemy się w wymianie zużytych opon na nowe, przyjeżdżając bezpośrednio do Ciebie – bez względu na Twoją lokalizację.

Dlaczego my?

Gwarantujemy profesjonalizm, szybkość i niezawodność. Jesteśmy dostępni przez całą dobę, aby zapewnić Ci spokojną i bezpieczną podróż. Skontaktuj się z nami już teraz, aby skorzystać z naszego mobilnego serwisu TIR i przekonać się, jak łatwa i komfortowa może być wymiana opon. Postaw na jakość i wygodę z firmą Jarex!

Poznaj opinie naszych klientów:

Filip

Dziękuję firmie za profesjonalną pomoc, gdy utknąłem w lesie w nocy w Trzebnicy. Szybko wyciągnęli moją ciężarówkę z błota i umożliwili bezpieczną kontynuację podróży.

Norbert

Profesjonalna pomoc. Jarex naprawił mi silnik na autostradzie. Szybko przybyli na miejsce i umożliwili mi kontynuację podróży bez większych opóźnień.

Marek

Polecam firmę! Dziękuję za profesjonalną interwencję. Wyciągnęli moją ciężarówkę z zalanej drogi. Skuteczna i szybka pomoc drogowa w Trzebnicy.

Szybka pomoc drogowa w Trzebnicy i okolicach!

Skorzystaj z naszej oferty pomocy drogowej