+

Dzisiaj chcemy podzielić się z Wami historią nietypowej, ale i spektakularnej akcji, jaką mieliśmy okazję przeprowadzić ostatnio. Wszystko zaczęło się, kiedy otrzymaliśmy wezwanie do pomocy autobusu FlixBus, który niestety z powodu awarii skrzyni biegów utknął na terenie Czech. Zadanie nie było łatwe, ale dzięki doświadczeniu i profesjonalizmowi naszego zespołu, byliśmy gotowi podjąć wyzwanie.

Jak przebiegło holowanie autokaru przez naszą załogę?

Przygotowaliśmy się do akcji, sprawdzając dokładnie trasę i planując każdy etap holowania. Autokar był duży i ciężki, ale nasze wyposażenie oraz wiedza pozwoliły nam na bezpieczne i sprawne przetransportowanie go do Autoryzowanego Serwisu Obsługi (ASO) w Polsce.

Cała akcja została udokumentowana, a filmy z tego wydarzenia można zobaczyć na naszym profilu na Instagramie. Zachęcamy Was do odwiedzenia naszej strony i obejrzenia materiałów, które przybliżą Wam kulisy tej operacji. Wystarczy kliknąć tutaj lub wyszukać @pomocdrogowaJarex na Instagramie.

Nie zapomnijcie również śledzić naszego profilu na Facebooku, gdzie regularnie dzielimy się aktualnościami i poradami dla kierowców. Relację z tego wydarzenia zobaczycie pod adresem: https://www.facebook.com/pomocdrogowaJarex/

Pomoc Drogowa Jarex - awaria i holowanie autokaru Flixbus z Czech do Polski

Pomoc drogowa dla aut ciężarowych oraz autobusów — Jarex Wrocław

W Pomoc Drogowa Jarex specjalizujemy się w transporcie niskopodwoziowym, oferując rzetelną i profesjonalną pomoc dla aut ciężarowych oraz autobusów. Dzięki naszym specjalistycznym niskopodwoziowym lawetom z zawieszeniem hydraulicznym jesteśmy w stanie przetransportować nawet największe pojazdy.

Profesjonalizm i bezpieczeństwo

Nasze doświadczenie w branży oraz specjalistyczny sprzęt gwarantują pełen profesjonalizm i bezpieczeństwo przewożonego ładunku. Dbamy o przestrzeganie wszelkich norm bezpieczeństwa, a nasi pracownicy są wykwalifikowani do prowadzenia pojazdów z naczepą niskopodwoziową.

Transport niskopodwoziowy na terenie Polski i Niemiec

Oferujemy transport niskopodwoziowy nie tylko na terenie Polski, ale również w Niemczech, pomagając w odbiorze pojazdów zatrzymanych przez niemieckie organy kontrolne. Działamy 24/7, oferując szybką reakcję i konkurencyjne ceny.

 

Dziękujemy za zaufanie — JAREX Pomoc drogowa Wrocław
782 552 651