+

Firma JAREX świadczy swoje usługi w okolicach miasta Trzebnicy oraz Wrocławia. Wśród bogatej oferty usługowej oferujemy Państwu obsługę w zakresie mobilnego serwisu opon.

Czym jest mobilny serwis opon?

Jest to usługa dedykowana głównie przewoźnikom drogowym zajmującym się transportem towarów i osób oraz firmom transportowym, które w swojej codziennej pracy poruszają się pojazdami ciężarowymi czy też autobusami. Pomagamy również BUS-om i SUV-om, a także wszystkim kierowcom, którzy potrzebują pomocy na drodze. Usługi mobilnego serwisu (https://www.pomocdrogowatirwroclaw.pl/mobilny-serwis/) opon świadczymy 24 godziny na dobę, a dzięki zaopatrzeniu w najwyższej jakości sprzęt jesteśmy w stanie zmienić nawet opony bliźniacze i to w miejscu awarii. Stawimy się w każde wskazane miejsce znajdujące się w granicach naszej działalności. Od ręki naprawimy lub wymienimy każdą oponę.

Mobilna wulkanizacja - Pomoc Drogowa Jarex Wrocław

Tym, co wyróżnia całodobową mobilną wulkanizację firmy JAREX, jest błyskawiczne reagowanie na każde wezwanie. Jesteśmy doświadczoną firmą, posiadającą wysokiej klasy sprzęt niezbędny do świadczenia usług na najwyższym poziomie. Jesteśmy do Państwa usług każdego dnia roku, o każdej porze dnia i nocy. Oferujemy nie tylko fachową pomoc, ale i indywidualną wycenę współpracy. W przypadku rozległych awarii uniemożliwiających naprawę koła na drodze jesteśmy również w stanie przetransportować uszkodzony pojazd do naszego bogato wyposażonego warsztatu w celu diagnostyki i naprawy.