+

Z ogromną ekscytacją przedstawiamy najnowszy przełom w branży transportowej – naczepę Pavelli, model MOSE’, która właśnie dotarła do nas prosto z Włoch. Od momentu jej debiutu w 2018 roku, MOSE’ przeszła imponującą przemianę, a to, co prezentujemy dzisiaj, jest najnowszą ewolucją.

Innowacja na każdym kroku

Model MOSE’ nie jest zwykłą naczepą. Zaprojektowany jest z myślą o przewozie bardzo wysokich i długich pojazdów, takich jak autobusy piętrowe, ciężarówki i tiry. Co sprawia, że MOSE’ wyróżnia się na tle konkurencji? Kluczowym elementem jest jej opatentowany system otwierania tylnej części. Model ten posiada rampy załadowcze o minimalnym nachyleniu zaledwie 5°, co ułatwia załadunek i rozładunek.

Przemyślana konstrukcja dla maksymalnej funkcjonalności

Naczepa MOSE’ oferuje nie tylko wyjątkową łatwość załadunku. Jej dolny pokład, który może być rozciągnięty do 15,6 metra, w połączeniu z wózkiem tylnym rozszerzającym się na 2,95 metra, zapewnia niezrównaną przestrzeń ładunkową. Dodatkowo, wysokość bocznych korytarzy, mierzona od ziemi, wynosi 30 cm, co jeszcze bardziej zwiększa jej wszechstronność.

Technologia na służbie transportu

MOSE’ jest wyposażona w szereg zaawansowanych technologii, które czynią ją niezwykle efektywną w przewozie szerokiego zakresu ładunków. Zmienna wysokość szyi, hydrauliczne zawieszenie i system kierowania TRIDEC, w połączeniu z osiami wahliwymi SAF, umożliwiają łatwe pokonywanie przeszkód. Dla pojazdów szerszych niż 3 metry, naczepa oferuje możliwość odłączenia szyi, co umożliwia załadunek od przodu.

Dodatkowe wyposażenie dla zwiększenia bezpieczeństwa i wygody

Sterowanie radiowe, tablice dla ładunków wystających, „rollbar” na przedniej części z szufladami na narzędzia oraz wyciągarka hydrauliczna dla załadunku pojazdów uszkodzonych to tylko niektóre z funkcji, które sprawiają, że MOSE’ jest liderem w swojej klasie. Ponadto, całe podwozie poddane jest obróbce cynkowej na gorąco, co zapewnia wysoką odporność na czynniki korozyjne.

Nowoczesne podejście w firmie Jarex

Zachęcamy do śledzenia naszych nowych pojazdów. Razem z nami odkryj, jak nowe technologie i innowacyjne rozwiązania mogą zmienić oblicze transportu, czyniąc go bardziej efektywnym, bezpiecznym i dostosowanym do potrzeb jutra.