+

Witamy w swojej flocie nowego giganta – Mercedes Actros L 2553. Ten specjalistycznie przygotowany ciągnik siodłowy to nasz najnowszy nabytek, który zostanie wykorzystany do przewozu uszkodzonych pojazdów, w tym również dużych, takich jak autobusy. Dokonując tego wyboru, postawiliśmy na innowacyjność i wydajność. Mercedes, dostarczony przez naszych sprawdzonych partnerów z Grupy Wróbel, pochodzi z salonu Mercedes-Benz Pietrzykowice. Wybraliśmy model w układzie 6×2 ze środkową osią pchaną, co pozwala na większą wszechstronność w naszych codziennych operacjach.

Wyjątkowe cechy naszego nowego Mercedesa Actros L 2553

Ten nowoczesny i wszechstronny pojazd to więcej niż tylko ciężarówka; to symbol naszego zaangażowania w zapewnienie najwyższej jakości usług. Każdy detal w Mercedes Actros L 2553 został zaprojektowany z myślą o niezawodności i komforcie, co jest kluczowe w dynamicznym świecie pomocy drogowej. Oto czym wyróżnia się nowo nabyty przez nas pojazd:

  • Kabina GigaSpace z SoloStar Concept: Zapewnia wyjątkowy komfort i przestrzeń, idealną dla naszych kierowców podczas długich tras.
  • Silnik i moc: 12,8-litrowy silnik o mocy 530 KM i maksymalnym momencie obrotowym 2600 Nm, gwarantujący wydajność i niezawodność.
  • Dodatkowe oświetlenie: Wyposażony w zaawansowane reflektory LED, sześć dodatkowych reflektorów, belkę ostrzegawczą na dachu i stroboskopy, zapewniające bezpieczeństwo w każdych warunkach.
Pomoc drogowa TIR JAREX - Mercedes Actros L 2553Transport niskopodwoziowy naczep - Pomoc drogowa Jarex Wrocław

Zespół Grupy Wróbel i Sebastian Duda w akcji

Interesującym faktem jest, że Sebastian Duda z Grupy Wróbel, znany z triumfu w Global Tech Masters 2019, odegrał kluczową rolę w doposażeniu tego modelu. To on odpowiadał za instalację dodatkowych elementów oświetleniowych, które są nie tylko praktyczne, ale i dodają pojazdowi charakterystycznego wyglądu.

Mercedes-Benz Pietrzykowice i jego rola

W dążeniu do rozszerzenia naszych możliwości wybraliśmy właśnie ten model Mercedes-Benz z salonu Pietrzykowice, co świadczy o naszym zaufaniu do jakości i innowacyjności marki Mercedes-Benz. To krok w stronę dalszego rozwoju i podnoszenia standardów naszych usług. Dzięki temu nabytkowi nasza jesteśmy jeszcze lepiej przygotowani do sprostania wyzwaniom, jakie stawia przed nami droga.

 

Potrzebujesz pomocy na drodze? Skontaktuj się z nami – +48 782 552 651

Mobilny serwis, laweta 24/7 TIR Wrocław JarexPomoc drogowa TIR Wrocław Jarex - flota pojazdów