+

Nadszedł dzień, w którym nasza firma może pochwalić się całkowicie nowym sprzętem, który pomoże nam jeszcze bardziej usprawnić i podnieść jakość świadczonych przez nas usług. Firma JAREX działa na polskim rynku już ponad 25 lat, jednak nieustannie staramy się powiększać nasze zasoby oraz ofertę, tak by spełniać rosnące oczekiwania naszych Klientów.

Pomoc drogowa Jarex – nowości w naszej firmie

Nowością w naszej firmie jest naczepa niskopodwoziowa pochodząca od włoskiego producenta, firmy Pavelli. Umożliwi nam ona jeszcze wygodniejszy transport niskopodwoziowy różnego rodzaju pojazdów, w tym maszyn rolniczych i budowlanych. Wszystko to w ramach usług pomocy drogowej, które świadczymy w okolicach Wrocławia oraz na trasie A4 i S8.

Transport niskopodwoziowy

Inwestowanie w nowy sprzęt oraz dbałość o każde narzędzie naszej pracy pozwala nam mieć pewność, że nasi klienci będą zadowoleni z jakości świadczonych usług. Chcemy, by pomoc, którą Państwu oferujemy była w pełni profesjonalna i kompleksowa, a zadanie to z pewnością ułatwi nam nowa naczepa, która znalazła się w naszych szeregach.

Wrocław Pomoc Drogowa – ☎ 782 552 651