+

Nasza firma oferuje swoim Klientom szeroko rozumianą pomoc w zakresie wulkanizacji, również tej mobilnej. Z naszych usług mogą skorzystać właściciele wszystkich typów samochodów przez 24h na dobę. Jak wygląda nasze wsparcie?

Mobilna wulkanizacja we Wrocławiu

Ryzyko awarii wpisane jest w kierowanie każdym rodzajem pojazdu. Nasze pogotowie wulkanizacyjne przychodzi z pomocą wszędzie tam, gdzie zaistnieje konieczność wymiany opon, również bezpośrednio w miejscu nieprzyjemnego zdarzenia. Dzięki posiadanym narzędziom i maszynom mobilna wulkanizacja może dokonać naprawy w punkcie wyznaczonym przez Klienta oraz stacjonarnie w siedzibie firmy. Nasi specjaliści dojeżdżają w maksymalnie szybkim czasie, a dzięki ich sprawnej pracy, możesz kontynuować podróż tuż po usunięciu usterki. Z nami naprawa uszkodzonego koła przebiegnie szybko, profesjonalnie i bez zbędnego stresu.

Mobilna i stacjonarna wulkanizacja we Wrocławiu - Pomoc Drogowa Wrocław JAREX

Pomoc drogowa Wrocław – wulkanizacja stacjonarna

Nasza firma to nie tylko mobilny serwis, ale również usługi, związane z wulkanizacją stacjonarną. W naszej siedzibie naprawiamy uszkodzone opony, wymieniamy je na nowe oraz sprawdzamy, czy opony zamontowane w Twoim samochodzie w dalszym ciągu nadają się do użytku. W ramach usługi wulkanizacji prowadzimy również sprzedaż produktów takich marek, jak Michelin, Pirelli, Hankook czy Kumho. Dzięki współpracy z największymi hurtowniami oponiarskimi naszym Klientom jesteśmy w stanie zaoferować atrakcyjne ceny, a doświadczenie na rynku wpływa na wysoki standard świadczonych usług. Zapoznaj się z naszą ofertą na stronie https://www.pomocdrogowatirwroclaw.pl/mobilny-serwis/ lub zadzwoń pod numer 667 997 997, by uzyskać szybką pomoc bez względu na to czy awaria miała miejsce na drodze krajowej, czy na ruchliwej autostradzie.