+

Zespół naszej pomocy drogowej Jarex miał okazję w ostatnim czasie pomóc w wypadku cysterny na trasie 340 (Oborniki Śląskie – Wołów). Na skutek grudniowej śnieżycy samochód wpadł do rowu. Nasi specjaliści przy użyciu najwyższej jakości sprzętu wyciągnęli zestaw z rowu i odholowali cysternę na bazę klienta.

W jaki sposób Pomoc drogowa Jarex Wrocław wspiera kierowców?

Nasza pomoc drogowa we Wrocławiu oferuje profesjonalne usługi w zakresie wsparcia pojazdów osobowych i dostawczych. W zakresie naszej oferty znajdą Państwo mobilny serwis, gwarantujący całodobową wulkanizację w pojazdach ciężarowych, autolaweta do holowania pojazdów osobowych i busów, czy wyciągania pojazdów spoza terenu jezdni oraz transport niskopodwoziowy, czyli przewóz ładunków wielkogabarytowych. Zdajemy sobie sprawę, że zima to szczególnie trudny okres dla kierowców, a warunki atmosferyczne są czynnikiem generującym powstawanie wypadków. Mimo występującego w ostatnim czasie ocieplenia zachęcamy Państwa do zachowania wyjątkowej czujności na drodze.

W Nowym roku życzymy Państwu rozważności w trasie oraz bezpiecznych warunków drogowych. Jeśli jednak będziecie potrzebować naszej pomocy – zapraszamy do kontaktu z firmą Jarex!

Pomoc drogowa Wrocław 782 552 651