+

1 czerwca pracownicy firmy JAREX mieli możliwość ponownego sprawdzenia swoich umiejętności i sprzętu w terenie, udzielając pomocy drogowej na drodze DK5. W wypadku wziął udział samochód ciężarowy oraz osobówka.

W wyniku zderzenia obywda pojazdy znalazły się w rowie, dlatego na miejscu wypadku niezbędna była pomoc sprzętu holowniczego, którym dysponuje Jarex i pomoc w czynnościach ratowniczych wydobycia pojazdu osobowego.

Problemy z samochodem, awarie, uszkodzenia pojazdu w wyniku wypadku należą do sytuacji, które mogą dotknąć każdego z nas. Wówczas należy skontaktować się z Pomocą Drogową, która w profesjonalny sposób świadczy usługi z zakresu ratownictwa drogowego. Do największych zalet naszej firmy jest to, że do dyspozycji kierowców jesteśmy dostępni 24/h. Świadczymy usługi na terenie miasta Wrocławia, całego obszaru województwa dolnośląskiego, na autostradzie A4 oraz drodze krajowej S8. Trzon firmy stanowi profesjonalna kadra, dla której trudne sytuacje nie istnieją.Dysponują najwyższej jakości sprzętem, co przekłada się na jakość oferowanych usług.

Pomoc drogowa Tir Wrocław – zaufaj profesjonalistom