+

Przewrócona, załadowana betoniarka przy drodze? Nie na naszej warcie!

Szybkie działanie w takich chwilach to podstawa, a z naszym specjalistycznym sprzętem, taka akcja poszła jak z płatka. Z naszym sprzętem, niestraszne są nam nawet pojazdy wielkogabarytowe! Szybko uwinęliśmy się z postawieniem pojazdu budowlanego, a przebieg możecie obejrzeć na naszym TikToku:

 

 

Pomoc drogowa Jarex – wsparcie na drodze w każdej sytuacji

Jarex oferuje usługi pomocy drogowej, specjalizując się w obszarze wsparcia dla aut ciężarowych i pojazdów budowlanych. Nasza firma doskonale rozumie, że awarie i problemy drogowe mogą poważnie zakłócić działalność Twojej floty, dlatego oferujemy szybką i profesjonalną pomoc w każdej sytuacji. Nasza pomoc drogowa obejmuje holowanie, autolawetę, mobilny serwis i wsparcie w innych sytuacjach kryzysowych.

Nasi wysoko wykwalifikowani technicy są gotowi, by sprostać Twoim potrzebom w zakresie naprawy i awaryjnej pomocy drogowej dla aut ciężarowych oraz pojazdów budowlanych. Dzięki szerokiemu doświadczeniu i specjalistycznemu sprzętowi jesteśmy w stanie ratować z różnorodnych sytuacji – od drobnych usterek po poważne awarie mechaniczne!

 

Kontakt z pomocą drogową?

Zapisz sobie numer na kryzysową sytuację!

☎ +48 782 552 651